Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy menjek-e ELTE BTK-s gólyatáborba vagy ne, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják menjek, de sokan azt, hogy ne, azt hallottam róla, hogy nagyon bulizós, de amikor megkérdeztem valamelyik csoporttársamat azt mondta mindenképpen menjek, ez nem a 0-24-es ivászatról szól, annyira magát a tábort nem sajnálnám, mert sokan azt mondják nincs nagy szerepe már az első félév felénél, de vannak szakos tájékoztatók amikről sajnálnék lemaradni, nem tudom mit tegyek, kérlek segítsetek!

#ELTE #BTK #Gólyatábor 2014
2014. aug. 16. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia sorstárs! :) (Én is ELTE BTK-s vagyok/leszek.)


Ha anyagilag meg tudod engedni magadnak, akkor szerintem menj el. Vesztenivalód nincs, megismersz egy csomó embert, kikapcsolódsz. Semmi sem kötelező, és annyi ember között biztos találsz majd olyanokat is, akik szintén háttérbe szorítják az ivászatot és más dolgokat tartanak szem előtt.


A szakos tájékoztató tényleg jó dolog, mert ott még vicces sztorikat is mesélnek az őrsvezetők/felsőbb évesek, amiket máskor ne biztos, hogy külön felhoznának. De ami a tanulmányodhoz szükséges, azt vagy a neten, vagy az első héten ismét el fogják mondani, mert mindig van egy csomó ember, aki nem tud elmenni a táborba. :)

2014. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is BTK-s vagyok, tavaly volt a gólyatáborom és komolyan tanácsolom minden BTK-s gólyának, hogy menjen el, mert életem egyik legjobb élménye volt!

Nagyon féltem, hogy tényleg nem fog másról sem szólni, csak az ivásról, de a csapatfeladatokban is legfeljebb 2-3-ban kellett innunk, és azt sem kötelező jelleggel.

A tájékoztatók szerintem sokkal kötetlenebbek, mint az első héten megtartott tájékoztatók, az őrsvezetők sokat segítenek, mondanak tippeket, trükköket, amik nagyon jól jönnek a tárgyfelvételnél.

Az esti bulik pedig tényleg nagyon jók, mindenki iszonyat barátságos. Szerintem nagyon megéri elmenni, ha tehetném, én idén sem hagynám ki. :-)

2014. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Találkozunk Zánkán, éjjó. :3
2014. aug. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. Szerintem gyere. Semmi olyanra nem fognak\tudnak kényszeríteni, amit nem akarsz megtenni.

Sok barátnőm azert nem megy, mert a barátjuk nem engedi őket. Erre is értendő az előző megállapítás.

Nem lenne egeszen oszinte, ha azt mondanám, hogy csak a szakos tajekoztetok miatt megyek, de az is egy jo érv. Meg hogy nem csupa ismeretlennel leszel szeptemberben. Foleg ha valaki visszahuzodobb, sokkal könnyebb "kötetlenül" ismerkedni a többiekkel.


Olyan ize dolog, de azert Megkérdezem: milyen szakos vagy? :D

2014. aug. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ELTE BTK-s vagyok, de én anyagi okok miatt nem tudok menni...sajna nem vet fel a pénz, a megtakarított pénzem a kolira fog rámenni.

Egyébként van három barátnőm, akik korábban már voltak gólyatáborban...és hát eléggé ellentmondásos élményeik voltak. Az egyik már másnap hazajött, mert rájött, hogy nagyon nem neki lett kitalálva. A másik kettő maradt végig, mert ők a bulizósabb fajtából valók voltak, hétvégente eljártak meg minden, nem azok az otthon ülős típusúak voltak, de még ők is azt mondták, hogy teljesen pia meg szex központú volt az egész, ami miatt egy idő után már nekik sem volt valami jó móka,főleg, hogy ugye mindkettőnek volt akkor párja és egyik sem az a megcsalós fajta...

Mondjuk ettől függetlenül semmi sem kötelező, jó buli lehet, én szívesen mennék, dehát a piszkos anyagiak ugye..

2014. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
:D a golyatábor a piarol meg a pi na rol szol.
2014. aug. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!