Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bukott diákokat felvesznek...

Bukott diákokat felvesznek esti érettségire?

Figyelt kérdés
Középsuliban 2-szer évet ismételtem mert megbuktam matekból.És most harmadjára is bukok matekból.Úgy döntöttem estin szeretném letenni az érettségit,de félek hogy nem fognak felvenni mert ennyiszer buktam.

2014. aug. 19. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ki kéne deríteni, hogy mi a tökömért buksz meg matekból harmadjára, nem gondolod?

Szimplán lusta vagy, vagy nem vagy képes felfogni, mert ha az utóbbi, akkor akár felmentést is kaphatsz matekból.

2014. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esti érettségi nincsen, esti tagozatos középiskola van, aminek a végén ugyanúgy nappal lehet érettségizni.

Szerintem biztosan találsz olyant, amelyiknek kell annyira a pénzed, hogy felvegyen, keresgélj.

2014. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy diszkalkuliás? Az alapvető számolás, becslés sem megy, vagy csak az iskolai mateket rühelled? Előbbi esetben szakértői vizsgálat, utóbbi esetben egy gyakorlott, türelmes külön tanár kéne. De amúgy felnőttoktatásra felvesznek, persze újra kell járni a most nem teljesített évet.
2014. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Most mennyi idős vagy?

Végzős lennél?

2015. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!