Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Irodalom pótvizsga 10. osztály...

Irodalom pótvizsga 10. osztály mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Szoval asajat lustasagom miatt es hat ugye kamaszodok mimden fontosabb es ha meghuztak irodalombol amugy okos srac vagyok csak lusta..

Juliusban eljartam a varos legjobb magyartanarhoz es leirtuk azvettuk az egesz anyagot kb40oldal lett sima fuzetben orakrol is sok megmaradt es a fuzet 80%at mar tudom viszont van par dolog amit nemtudok

1.lesz irasbeli resze is vagy csak szoban fognak kerdezni?

2.verseket mennyire kerdeznek mert azokbol nemsokat tudok

3.mennyire tanárfuggo h atmegyek-e?

4.kb4-5napom maradt a vizsgaig tanultammegis felek nektek milyen tapasztalatok vannak 10es irodalomvizsgarol?



2014. aug. 21. 11:14
 1/1 anonim válasza:

Én is most fogok menni irodalomból pótvizsgázni csak én most megyek 10.be.

Ne parázz rá szerintem nagyon könnyű lesz, nem hinném hogy a legnehezebbeket fogja kérdezni ha rendesen tanultál vagy vizsga előtt 4-5 nappal elkezdted az anyagot és a végére értél nem lesz gáz:)

2014. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!