Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy ne járjak...

Lehetséges az, hogy ne járjak be arra az órára? Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

2 éve költöztünk ukrajnába,egy magyar suliba járok, és ukrán nyelvet is tanitanak itt.A gond az,hogy nagyon nehezen tudom ezt a nyelvet, gyerekkoromba még beszéltem,de azota már elfelejtettem, és most baromi nehéz igy nekem, főleg,hogy a tanár egy rasszista banya,aki ki nem állhati a magyarokat folyton cseszeget és piszkál, mindig mindenbe beleköt széndékosan is, rengetegszer megsértett már a beszólásaival, de probálom türtőztetni magam és nem oda figyelni. Viszont most nem tudom,hogy mihez kezdjek,mert itt kell maradnom sajnos még egy évet, nem tudom,hogy fogom kibirni vele, már az év elején pofázott,hogy örül,hogy elmegyek onnan (mert ugy volt,hogy más suliba fogok járni most,csak nem jött össze)szóval most van bennem egy félelem,hogy megint elkellesz türnöm ahogy kikészit idegileg és stb.

A szüleim nem tudják h milyen egy rasszita dög az a tanár , persze honnan tudnák amikor egyszer se jöttek be egy tanitásra. Sokszor igyekeztem,hogy tudjak mindent, gyakoroljam a nyelvet, de egyszerüen ugy megutáltatta velem az egészet,hogy nem akartam már tanulni, kész szenvedés lett belőle.Ugy hagytam az egészet, és már nem érdekelt, nem akartam neki tanulni,mert ugy sem értékelte az igyekezetem, nekem meg nem volt szükségem az ''ukrán nyelvére''.


Szóval most,hogy itt kell maradnom akaratlanul is,

arra gondoltam,hogy beszélek az osztályfőnökömmel,mert nem akarok bejárni többet az órájára, nem tudom,hogy ezt meg lehet e igy oldani, helyette más orát venni vagy vmi,de én nem akarom megint elviselni a képét, megbolondulok tőle esküszöm, és már előre félek,hogy mi vár rám ezen az éven.


Szerintetek ez lehetséges igy?? tanácstalan vagyok most..



2014. aug. 24. 20:25
 1/10 A kérdező kommentje:
szándékosan*
2014. aug. 24. 20:28
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lehet egy tárgyat kihagyni, az ukrán nyelv tanulása Ukrajnában nyilván kötelező. Azért a szüleidnek elmesélhetnéd, milyen a banya, nem kell magadban szenvedned. De ha ilyen gonosz, akkor valószínűleg a többiek is utálják. Ha magyar iskolába jársz, akkor nemcsak téged pécézhet ki. Mindenkinek jut osztályrészéül egy-egy szemét tanár, ezzel együtt kell élni, jól kell viselkedni, és tanulni a tantárgyat, minél kisebb támadási felületet hagyva. A saját jó közérzetedért, nem az övéért. Kérj valakitől segítséget a nyelvben, úgyis muszáj tanulni, és később még jól is jöhet a nyelvtudásod.
2014. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nyilvan a tobbiek is utaljak, de azok teljesitik minden ohajat,mert felnek tole.Oket nem is annyira csesztetni,mint engem.Nem tudom mit csinaljak....lehet,hogy tanulnom kellene, de olyan ellenallas es felelem van bennem,hogy inkabb nem akarom.Majd egyedul megtanulok ukranul ha akarok, de o hagyjon a francba beken.

Oregsegere is nem tudom,hogy lehet benne ennyi rosszindulatusag, azt se tudom felfogni,hogy tarthat ennyi haragot egy gyerekkel szemben..

2014. aug. 24. 22:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Magaddal szúrsz ki, ha nem tanulsz. Sőt: vele meg akkor szúrsz ki, ha tüntetőleg tanulsz, és hosszú távon nem marad mibe belekötnie.
2014. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Én a helyedben úgy felrugdosnám a tanárt hogy geostacionárius pályára állna.Nem még hogy terrorban tartson...
2014. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolso: hiddel en is ezt csinalnam.

Minimum fizetek az igazgatosagnak h vegyek ki ezt a tantargyat az orarendembol.

Hogy ha arra kepesek,hogy penzt elfogadjanak azert hogy egy gyerek ne irja meg a vizsgat akkor gondolom ez sem fog nehezukre esni.. Mert en is biztos nem fogom elviselni a pofajat annak a dognek, akarmennyire is fontos az a tantargy, majd en fogom egyedul tanulni, kinzas nelkul.

2014. aug. 26. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Tanulj külön tanárnál, év végén pedig vizsgázhatsz független bizottságnál :D
2014. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek és menjetek egyenesen az igazgatóhoz és tudakoljátok meg milyen lehetőségek vannak, így látatlanul senki sem tud biztosat mondani.
2014. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi visz rá egy embert arra, hogy kiköltözzön Ukrajnába? :DD
2014. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eldontottem,hogy kervenyt iratok a tobbi oszt.tarsaimmal es en magam is irok,hogy lecsereljek a tanart. Allitolag ha nem jo egy tanar arra lehet kervenyt irni nalunk,szoval akkor ezt a lehetoseget most kihasznaljuk! Csak kivancsi vagyok fognak e szolni vmit amikor megirjuk (Az igazgatosag) Egyebkent en mar levizsgaztam.Ez ev vegen nem lesz vizsgam.
2014. aug. 31. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!