Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik oktatót válasszam? Mik...

Melyik oktatót válasszam? Mik a tapasztalatok, kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Dodgem autósiskolában tanulok és most kell gyakorlati oktatót választanom 3 közül. Arabadzisz János,Sebény István, Angyal István András.

2014. aug. 26. 13:54
 1/3 Lajla.t. válasza:

És végül te kit választottál? :D

Épp hasonló helyzetben vagyok.

2016. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Régi kérdés, de ha valaki erre téved: Arabadzisz Jánosnál tanulok jelenleg. Amikor épp nem gyilkoljuk egymást, akkor egész jól kijövünk. Nem bírom a feszkós helyzeteket, de meg sem fordult a fejemben (még legalábbis), hogy másik oktatót keressek. Szerintem vele bárki jól jár. Ha nincs tuti ötletetek, válasszátok őt.
2017. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Régi kérdés, de hátha valakinek segitség. Én Arabadzisz Jánosnál tanultam. Én nagyon szerettem. Humoros, kedves, figyelmes. Ha kell kicsit szigorúbb, de szerettem órára járni hozzá. Kicsit hiányzik is, hogy vége lett :D
2018. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!