Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges felvenni...

Hogyan lehetséges felvenni egy tavaszi féléves tárgyat ősszel? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Csúszok a tanulmányaimmal, a sulit 2010-ben kezdtem.

Most van tárgyfelvételi időszak és azt a választ kaptam egy tárggyal kapcsolatban, hogy nem hirdethető meg a számomra most őszi félévvel, mivel az én tantervem szerint tavaszi féléves tárgyról van szó. De az utánam beiratkozottaknak már ez a tárgy őszi féléves, vagyis én nem tudnám szerintem tavasszal felvenni, ha azt az alsóbb évfolyamnak nem hirdetik meg (egy gyakorlati kurzusról van szó). Elég ideges vagyok emiatt, hiszen emiatt csúsztam meg a végzés idejével is :(


2014. aug. 28. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze ez az adott intézménytől, kartól függ, de ebben az esetben nem értem, miért nem akarják neked engedélyezni most a tárgyfelvételt (hacsak nincs valamilyen előfeltétele, amit még most ősszel kellene teljesítened). Gondolom, eddig a tanulmányi osztályon érdeklődtél, én a helyedben a tárgyfelelőssel is beszélnék - ő megbeszélheti a tanulmányi osztállyal, hogy hogyan oldják meg a problémát, akármi legyen is az. Ha nem elérhető vagy nem tud segíteni, akkor a dékánnak kellene írni vagy időpontot kérni tőle, hogy beszélhess vele.
2014. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :) a tárgy előfeltételét az elmúlt tanév tavaszi félévében teljesítettem :)
2014. aug. 28. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!