Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-bay vásárlás törlése lehetsé...

E-bay vásárlás törlése lehetséges? Vagy buktam? Reszletek lenn

Figyelt kérdés
Talaltam egy termeket jo aron es az volt irva hogy free shipping. Rakattintottam hogy buy now. Át is dobott a paypal oldalamra, de nem engedte kifizetni, mert hogy a szallitasi koltsegrol kerdezzem az eladot. kileptem, de azt irta ki, hogy a termeket mar megvettem es fizetesi kotelezettsegem van. Ilyenkor mi van? Ez igy szabalyos? Maskor ha free volt kiirva kesobb sem volt ktg. Most akkor mar barmilyen osszeget mond az elado, koteles vagyok kifizetni? Egyesult kialysag es eleg vad szallitasi koltsegeket szoktam latni... :/

2014. júl. 11. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha az volt írva, hogy ingyenes akkor utólag nem változtathatja meg az eladó. Az ingyenes lesz. Csak akkor nem ha külön kiírta, hogy egyes országokba fizetni kell a küldésért. De ezt is mindig jelzik előre
2014. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De akkor miert nem engedi kifizetni a rendszer? Mindenhol az van, hog kerdezzem az eladot, egyeztessek vele, kerjem, hogy kuldje a teljes szamlat a termekrol meg a szallitasi koltsegrol.
2014. júl. 11. 23:15
 3/12 anonim ***** válasza:
De miért nem írsz az eladónak? Írd le ezt az egészet, hogy így volt úgy volt, ha sok lenne a posta akkor törölje a vásárlásodat és kész, mert nem tudod kifizetni. Emiatt nem szoktak harapni, törlik ha normálisan kéred.
2014. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Purchase Historyban mit mutat?
2014. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2014. júl. 13. 22:25
 6/12 A kérdező kommentje:
Szoval a lenyeg, hogy a kepen lathato dolog volt lathato vegig. Aztan ha ramentem a fizetesre nem engedte, mert hogy kerdezzem a szallitasi koltsegrol az eladot. Irtam neki tobb uzenetet tobb vonalon, hogy mi tortent hogy tortent, nem engedett visszalepni az ebay, de csak azutan irta ki hogy nincs free shipping miutan leutottem. semmi reakcio. Most meg kuldte az ebay, hogy fizessek meg hogy az elado kinyitotta a problemakezeleses akarmit. Ja es a szalliasi koltseg tobb mint a megrendelt termek.. :/
2014. júl. 13. 22:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Rákerestem az eladó...Nálam a szállitási nem ingyenes :)

Sőőt amihez free shipping van irva...azt más országba nem szállitja.

Ird meg hogy mivel nem szállitja Magyarországba mégsem kéred.

2014. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
An unpaid item case is open for this purchase. Payment must be made by Jul 17, 2014
2014. júl. 13. 22:41
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez szerepel ott. es most mar megjelenik a szallitasi koltseg.
2014. júl. 13. 22:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Mennyi postaköltséget mutat?

A fizetési határidő julius 17.

Viszont ha már nem akarod megvenni azt is ird meg az eladónak.ez esetben törölni fogja a vásárlásod :)

2014. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!