Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Tanulnátok olyat, ami nem érdekel?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, tavaly érettségiztem majd kicsit elhalogattam a szakma tanulást mert dolgoztam és amúgy sem tudtam eldönteni, hogy mit szeretnék. Mostmár viszont nem akarok halasztgatni, igy elhataroztam hogy beiratkozom suliba, estire fogok járni mert az mehet munka mellett is. Viszont nem sikerült olyan szakmát találnom, ami tényleg érdekelne. Munkákból adódóan kiderült, hogy legjobban emberek közt, és emberekkel dolgozva érzem jól magam. Jelenleg kasszás vagyok, nagyon szeretem mert sok pozitív visszajelzéstkapok, de lassuk be ez nem túl nagy karrier... Viszont nem tudom mi lenne az, ami előrelépési lehetőséget nyújtana. Nem szeretnék ápolónő vagy kisgyermekgondozó lenni, mert tudom, hogy nem bírnám lelkileg (hiperérzékeny vagyok). Ti mihez kezdenétek? Nézegettem az iskolák kínálatát, de nem talaltam semmit, ami megfogott volna.

Egyelőre mindenképp ingyenes képzést keresek, mert a jelenlegi fizetésemből nem tudnék finanszírozni egy sulit. Szerintetek?


2014. aug. 31. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól érzed magad a jelenlegi munkahelyeden, és nem is tudod, mi az, ami igazán érdekelne, akkor ne tanulj szakmát, mert így nincs értelme! Esetleg ruházz be egy nyelvtanfolyamra, az mindig hasznos!
2014. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kasszás vagy, akkor kereskedelemben vagy vendéglátásban dolgozol, akkor tanulj tovább ezzel kapcsolatosan. Ha szereted azt hogy emberek között vagy, tudsz koncentrálni, jól csinálod amit dolgozol akkor mi a kérdés? Kereskedő okj?? Vendéglátás szervező okj?
2014. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A jelenlegi munkámat csak az emberek miatt szeretem, a felelősséget, főleg a sok pénzt kicsit tehernek érzem... Hosszútávon nem,szeretném ezt csinálni.
2014. aug. 31. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!