Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti tanulnátok valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tanulnátok valamit a férjetek kedvéért, amihez nincs kedvetek, ami nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés

A férjem informatikus. Felvetette, hogy tanuljak meg én is programozni és csináljunk együtt egy céget. De nekem nincs érzékem ehhez, az egyetemen csak informatikából kellett pót-zhkat írnom. Örülök, hogy a felhasználói dolgokkal többé-kevésbé naprakész vagyok.


Ti belemennétek a férjetek kedvéért?


2014. júl. 22. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez egy kicsit nehéz helyzet. Én ha akarnám se lennék képes olyat tanulni ami nem érdekel. Nem vavyunk egyformák. Például nekem az informatika megy, de a fizika, kémia nem. A páromnak meg ezek mennek jobban. Szerintem csak akkor csináld ha kedved van hozzá.
2014. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj! Jó programozó csak akkor lesz belőled, ha valóban nagyon érdekel. Nem elég elvégezni egy sulit, állandóan figyelni kell a szakirodalmat, rettentő hamar változik minden.


Inkább vegyetek fel egy programozót, és te végezd az adminisztrációt, titkárnői feladatokat.


Egy programozó.

2014. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt érzék nélkül nem lehet megtanulni. Az ötlet jó, de te a cég egyéb ügyeit vidd, ő pedig programozzon. A férjednek pedig javaslom, hogy alapítsatok babaruha céget, és tanuljon meg horgolni!
2014. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csak az ő kedvéért nem tanulnám, csak ha tudnám, hogy ez később a hasznomra fog válni. Nem tudom, te mennyire szeretnél egy ilyen közös vállalkozást.

Én amikor megismertem a férjem, nem volt jogosítványom. Halogattam. Aztán egyszer szólt, hogy felhívott egy sulit és holnap menjek beiratkozni. Féltem, nem volt kedvem hozzá, de aztán persze nyilván hasznomra vált.

2014. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Így van: ne csinálj olyat, amihez nincs kedved meg érzéked, ebből semmi jó nem származik. Te fogod elég jónak érezni magad, a férjed csak a kifogásait fogja a fejedhez vágni, valószínűleg nem is leszel olyan profi, hogy üzlet hasznot hozzon a munkád. Még a közös cég se biztos, hogy nyerő.
2014. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
te fogod helyett te nem fogod
2014. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább más munkát vállalnék a közös cégben; olyat, amit enélkül is el tudnék végezni.
2014. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az ötlet jó, de ha nincs hozzá érzéked és nem szívből csinálod, akkor nincs értelme. Beszéld meg vele finoman, hogy az ötlet valóban jó, de ez miatt alakítsátok át kicsit. Legyél Te az adminisztratív feladatokért felelős, ő pedig programozzon. Biztosan van olyan ismerőse, aki beszállna a programozás részébe, mondjuk a cég 20 %-ért cserébe. Stb... :)
2014. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Így nem. De pl. egy könyvelő is kell a cégnek, ha az érdekel, pár éven belül áttudod venni a cég könyvelését. Vagy bármi. Tanulni tanulnék, ha lenne időm, de olyat ami hasznos és érdekel is.
2014. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért nem lesz egyéni vállalkozó?
2014. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!