Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Október melyik felében kezdődn...

Október melyik felében kezdődnek a ZH-k egyetemen? Csak a kötelező tantárgyakból van vagy az összesből?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az első órán a tanárok elmondanak mindent, hogy mikor mi lesz és mire kell számítani, követelmények stb...

csak most nagyon érdekelne :)

Október közepén vagy csak a vége fele kezdődnek a zh-k?



2014. aug. 31. 18:25
 1/4 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy a szabadon választható tantárgyakból is lehet? tudom, hogy ezekre a kérdésekre nehéz válaszolni mert minden intézmény/tanár/tantárgy függő, de mégis csak így általánosságban mire számíthatok?
2014. aug. 31. 18:29
 2/4 anonim ***** válasza:

A tanárok az első órán elmondanak mindent stb. Mi hogyan válaszoljunk? Honnan tudhatnánk?

Sok tárgyból csak egy ZH van egy félévben.

2014. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahány tárgy annyi szabály. Van ahol minden órán van beugró, vagy gyorsteszt az előző órai anyagból, és van ahol félév végén egy. Közötte pedig a lehetőségek teljes tárháza.
2014. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz, én fősulira járok. Nálunk igen, október közepe fele van az első zh, a második pedig november vége, december eleje. Szabadon választható tárgyakból is így van. De volt olyan tárgyam, ahol nem volt zh, csak vizsga. Vagy csak egy zh van.

De első órán úgyis elmondják. Van olyan tanár aki napra pontosan lediktálta nekünk a zh időpontokat.

2014. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!