Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Elcsesztem a pótfelvételit mert nem vettem észre h amit megjelöltem szak nem is indított pótfelvit (tudom ekkora balfékságot még nem hallottatok...) ilyenkor már semmi lehetőség bekerülni sehova max keresztféléves képzés?

2014. aug. 31. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezési határidő után egy órával se lett volna már semmi esélyed, most sincs. Vagy keresztféléves képzés(amennyiben az általad kinézett szak indul), vagy jövőre újrapróbálkozol.
2014. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első, ez a keresztféléves képzés hogy működik? mit kell tennem érte és hogy kell erre jelentkezni? kicsit bővebb infót ha írnál ide megköszönném

sajnos én is ugyanebben a helyzetben vagyok, mint a kérdező

2014. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

November 15-ig lehet jelentkezni felvi szerint.


Megnézed, hogy a szak, amit kinéztél, indul-e keresztfélévben. Ha igen, akkor ugyanúgy működik, mint a "normál", csak egy félévvel csúsztatva.

2014. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Keresztféléves jelentkezés pont ugyanúgy működik, mint a rendes februári jelentkezés.

Október közepén hirdetik meg a szakokat amik keresztfélévvel indulnak. Jelentkezési határidő dec 15.

Felvételi döntés következő év január 20 körül van.

eljárás díja 9000 Ft, 5 szakot lehet megjelölni, tehát minden azonos a normál eljárás szabályaival.

Amiben eltér, az hogy sok egyetem nem hirdet keresztfélévvel szakokat, szóval a választék elég kevés ahova jelentkezni lehet. Viszont a pótfelvételivel ellenben indíthatnak állami ösztöndíjas szakokat is keresztfélévvel, nem csak fizetős szakokat.

2014. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
köszönöm az információt!
2014. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!