Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolai tárgyfelvételnél...

Főiskolai tárgyfelvételnél mit lehet tenni ilyenkor? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Túlcsúszó hallgató vagyok. Az én tantervem szerint egy adott tárgy (egy gyakorlattípus) tavasszal indul, de az alsóbb éveseknek már ez az adott tárgy ősszel, ugyan így egy másik tárgy az én tantervem szerint tavasszal, az alsóbb éveseké szerint ősszel. Az itt említett tárgyakat "nem vehetem fel" , mert nem az én tantervben meghirdetett félévben (tavasszal indul).

Csak azt nem értem hogy egy 3.ik tárgyból amiből csúsztam (de ma már a ráépülőket is elvégeztem), akkor hogy vehettem fel tavasszal egy őszi féléves tárgyat, és ősszel az én tantervem szerint egy tavasszal indulót?


2014. aug. 25. 12:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!