Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BCE Élelmiszermérnök szakát...

BCE Élelmiszermérnök szakát kb. hány százaléka végzi el azoknak, akik elkezdik?

Figyelt kérdés
Tehát másod harmadévben ürülnek meg államilag támogatott helyek? Vagy vannak olyanok, akik végig fizetősen vannak?

2014. aug. 31. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írtam korábban, mert pont ezt a szakot nem ismerem. De általánosságban: mindenhol vannak lemorzsolódók, de ez csak néhány fizetős hallgatónak ad lehetőséget bekerülni az ösztöndíjas rendszerbe. A legtöbben, akik önköltségesen kezdik a képzést, végig azok maradnak.
2014. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. szept. 3. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok másodéves ezen a szakon. Mi kb. 197-en kezdtük, és csak az első félévben vagy húszan-harmincan odalettek. A második félévben is rajzottak el, mostanra olyan 150-en maradtunk. Én nem tudok senkiről, aki fizetősen lenne.
2014. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!