Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kérdés máig, hogy...

Miért kérdés máig, hogy József Attila öngyilkos volt vagy véletlen balesetben hunyt el?

Figyelt kérdés
Szerintem az Ím, hát megleltem hazámat... elég bizonyíték.
2014. szept. 1. 03:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán kérdés, de mindig vannak "izék", akik pénzt akarnak keresni a szenzációs felismeréseikkel.
2014. szept. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért mert nem volt ott senki aki konkrétan látta volna az esetet hogy hogyan történt, ezért csak valószínűsíthetőek a dolgok, az a vers alapján amivel te pélálóztál az valószínűsíthető hogy öngyilkos lett, de a halála előtt órákkal jó híreket kapott amiből pedig a baleset következtethető
2014. szept. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem a mozgó vonat elé vetette magát, hanem álló vagonok között mászott át, amik közben megindultak. Lehetett baleset is. Az, hogy valaki öngyilkos akar lenni, nem védi meg a halálos balesetektől :)
2014. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még régebben olvastam egy könyvben.hogy a rendőrségi jegyzőkönyv is balesetet írt.A testvérei is hivatkoztak erre,de hiába;mert mivel nem volt könnyű személyiség,meg írt olyan verseket,amiket könnyű volt támadni,hát mindenki szívesebben hitte el az öngyilkosságot.
2015. márc. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem is könnyű eldönteni -
2015. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne Lehetett baleset is
2015. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez meg nekem nem világos. Akik azt mondják, balesete volt, azok azt mondják, nem volt türelme kivárni, hogy elmenjen a vonat, ezért mászott át alatta.


De miért mászott át?


Én jártam Szárszón és a vasúti jelzőlámpa nem ott van ahol a vonatok állnak.


Ha jól emlékszem arra amit mondtak, József Attila a Balatonpart felöl jött, akkor a lámpák fele kellett volna, hogy menjen, ahol az autók is várnak.


Egy kitérő kellett volna hogy legyen, hogy odamenjen a szerelvényhez és átmásszon alatta.


Ha nem tudta kivárni, hogy elmenjen a vonat, miért nem rohant csak át a kereszteződésben?

2022. máj. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!