Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános orvostörténelmet...

Általános orvostörténelmet felveszik nekünk?

Figyelt kérdés
Most kezdem az orvosit, én már mindenkit végigkérdeztem, akit csak tudtam, de mindig összezavarnak. Aki esetleg orvosira jár, meg tudná mondani, hogy első félévben ezt a tantárgyat felveszik-e nekünk? Mert írták, hogy a kötelező és köt. vál. tárgyakat felveszik, kivéve az angolt. De valaki meg azt mondta, hogy az orvosi törit nekünk kell felvenni. (DE)

#orvosi #tárgyfelvétel #orvosi töri #orvostörténelem
2014. szept. 1. 16:01
 1/5 reptoid ***** válasza:
Neked kell felvenni.
2014. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 reptoid ***** válasza:
Mm nem kell, nem muszáj, csak ha akarod.
2014. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, ha akarom, akkor nekem kell-e :D Amúgy köszönöm a válaszokat
2014. szept. 1. 20:08
 4/5 reptoid ***** válasza:
Ha van hely, vedd fel. Régen egy idős bácsi tartotta, nagyon jó arc volt, sajnos már meghalt. De azóta nem változott a rendszer, úgy tudom, csak az előadók másak. A végén le kell adni egy dolgozatot és kész. Fél óra Wikipedia vagy elkéred egy felsőbbévestől :D
2014. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeretném felvenni, csak sajnos a Neptun még nem jelzi, így nem tudom felvenni. :/
2014. szept. 3. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!