Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? El fog múlni?

Miért érzem ezt? El fog múlni?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a középiskolát és olyan szorító érzés van a gyomromban,olyan kellemetlenül érzem magam ott.Reggel még vártam de most így estére ott tartok hogy nem akarok másnap iskolába menni :/ Miért érzem ezt?Ez el fog múlni?

2014. szept. 1. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd idővel el fog múlni. Mindenképpen keress barátot az osztályból, haverkodj/ismerkedj. Sajnos ez az első pár nap ilyen lesz, meg kell várnod, amig leülepszik a dolog és megnyugszol. És nevess sokat, bármin. Ez a legjobb módszer.
2014. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd, eddig mindenki túlélte. Az első napok ilyenek, mindenki számára. De hidd el, pár nap alatt összemelegedtek.:) Velem is így volt, el se tudtam képzelni, hogy valaha ebben az osztályban megismerjük egymást, haverok leszünk, egyáltalán szerzek barátokat, és sikerült:D csak úgy magától alakulnak a dolgok:) Most tizedikes vagyok, és nagyon szeretek gimibe járni<33 nem a tanulás miatt
2014. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen suli?

Szakközép?

2014. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első hét az ilyen -

Még oktatás sem nagyon van, nem tudom minek izgulsz

2014. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szakközép.
2014. szept. 2. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Első hét/hetek ilyenek mindenki számára.:) Szerezz barátokat,ismerkedj,hidd el,pár nap múlva majd mosolygósan fogsz bemenni.:) Én is már 2.héten vártam a sulit,igaz nem a tanulás,hanem a barátok miatt.:) Állj pozitívan a dolgokhoz,nekem Anyukám mondja mindig,hogy minden kezdet nehéz!:)
2014. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!