Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmem összejött valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem összejött valaki mással, és úgy érzem, mintha belül meghaltam volna. Ez azért el szokott múlni?

Figyelt kérdés
Egyelőre nagyon élvezem, hogy nincsenek érzelmeim, csak ez nem biztos, hogy bejön a lányoknak.
2013. dec. 10. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok idővel, és lefoglaltsággal igen, elmúlik.
2013. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugi ideiglenes elmezavar, szapora szívverés, talán az is.

El fog múlni még senki nem halt bele.

Persze voltak már öngyilkos jellöltek de sokszor rosszul sült el.

Nyugi.

2013. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:

reméljük, h igen

adja az ég.

2013. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tudom mit erzel,nekem a koltozes,es az hogy jott mas elfeledtette velem.na meg persze az ido(6 honap) :) legy eros,foglalkozz a baratokkal,szorakozassal.
2013. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
el
2013. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy nehezebb lesz, mint gondoltam, de nem gondoltam volna, hogy ennyivel.
2013. dec. 11. 08:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el azt a csalfa nőszemélyt -

Majd jön más

2014. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!