Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent az (egyetemen),...

Mit jelent az (egyetemen), hogy az egyik tárgy TÁRSFELTÉTELE a másiknak?

Figyelt kérdés

Például:


Közigazgatási jognál azt írja,hogy társfeltétel:Alkotmányjog.


Hogy ha nem tudom felvenni az Alkotmányjogot(mivel nincs meg az erre épülő tárgyam,tehát az Alkotmányjog ELŐFELTÉTELE nincs meg),akkor ezek szerint a Közigazgatási jogot sem tudom felvenni? (mivel azt írja,hogy TÁRSFELTÉTEL,amit én úgy értelmezek,hogy a kettő feltétele egymásnak)


2014. szept. 2. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:

ha nincs meg alkotmányjogból az aláírásod, akkor köv félévben nem tudod felvenni a közig jogot..

de ha pl megvan az aláírás de a vizsga nem sikerült.. attól még fel tudod venni a közigjogot, csak vizsgaidőszakban hamarabb kell megcsinálnod az alkotmányjog vizsgát.

remélem erre gondoltál :)

2014. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!