Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsős iskolások szülei (Mo-on)...

Elsős iskolások szülei (Mo-on), nektek is azt mondta a tanító néni, hogy nem lehet az idei könyvekbe/munkafüzetekbe írni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nekünk ugyanis nem mondta, de a párhuzamos osztályban ez így ki lett jelentve. Nyilván megkérdezem holnap, de eléggé furcsállom.. Mi az, hogy nem írhat bele a tanuló, akkor milyen célt szolgál a munkafüzet és a nagyon dekoratív, spirálos írás füzet?? Az van rájuk írva, hogy "kísérleti tankönyv", továbbá ingyen volt, ez tény, de csak nem akarják visszaszedni év végén?? Vicc, ami ebben az országban megy, komolyan..
2014. szept. 2. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Valóban vannak olyan tankönyvek amibe nem lehet írni. Azt hiszem a munkafüzetet használhatják, ceruzával lehet bele írni.
2014. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
S igen, ezeket úgy hívják: tartós tankönyvek. Ezért nem szabad bele írni. (első válaszoló vagyok)
2014. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet venni hogyha bele szeretnél írni, de amíg ingyen kölcsönzik addig én hanyagolnám.
2014. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, meg fogom venni valószínűleg, mert a második félévben külföldre költözünk.

(egyébként pont olyan országba, ahol ez a kölcsön-könyv dolog már nagyon jól működik)

De díjaztam volna, ha normális a tájékoztatás, és pl a drága polgármester úrtól kapott levélkében, ami akönyvek mellett volt, s melyből ömlik a sok öndícséret, hogy ők milyen jó fejek, hogy ingyen kapjuk a könyveket, legalább megemlítette volna, hogy év végén visszaszedik. (persze az már akkor nem is olyan nagy ajándék így a választások előtt :))

Nem írtunk még bele sem pedig rá természetesen, csak a stílus...

2014. szept. 3. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom ingyenes könyvekről van szó, ezekbe sajnos nem lehet beleírni, és év végén sem lehet megvásárolni, csak akkor ha ti szépen elbattyogtok egy könyvesboltba és magatok megveszitek
2014. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mégsem veszem meg, mert a tartalmuk full gagyi - elég lesz ha az isiben szórakoznak ezekkel.

Másrészt meg valószínűleg már úgysem fognak a gyerekeim ide visszaköltözni, úgyhogy feleslegesen én sem akarok magamnak plusz nyűgöt..

2014. szept. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!