Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közbeszerzési referens képzés?...

Közbeszerzési referens képzés? Van értelme?

Figyelt kérdés

Valaki végzett már el ilyet?

Munkahelyemen sok közbeszerzési pályázattal találkoztam, melyekkel nekem kellett foglalkoznom és ezért gondoltam elvégzek egy ilyen tanfolyamot, ha új munkahelyre kellene mennem, legyen egy ilyen papírom is.

De elbizonytalanodtam.

Megér ez közel 140.000 Ftot?


Egyébként csak érettségim van, illetve van egy ruházati eladós OKJ-m is.

Szeretnék újabb tanfolyamot végezni, de nem tudom ennek lenne-e értelme.


Tapasztalatokat várok.


( Arra gondoltam, hogy egy ügyviteli titkár pl jobb lenne...)


2014. szept. 4. 07:38
 1/1 anonim válasza:

nem rég végeztem el a képzést, nem akarlak elkeseríteni, de a legtöbb helyen követelmény a több év közbeszerzési tapasztalat (nem az amikor csak találkozol ilyen ,hanem foglalkozol vele és megoldod), és a felsőfokú végzettség,egyébként már csak középszintű lett ez a képzés is, és úgy tudom van 200 óra kötelező gyakorlat amit valahol le kell tölteni, nem tudom ez hol megoldott...bár,hogy egy tapasztalt kollégát idézzek, papírtologatók mindenhol kellenek.

Ügyviteli titkárt ajánlom inkább,az kifejezetten női állás és sokkal rugalmasabb munkakörben tudsz elhelyezkedni vele.

2014. szept. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!