Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem megy a tárgyfelvétel. A...

Nem megy a tárgyfelvétel. A mintatantervnél az én szakom nevét kell kiválasztani listázásra, vagy a "mindent"?

Figyelt kérdés

A másik dolog,amit kérdezni szeretnék,ha útközik két előadásom,akkor inkább ne adjam le az egyiket?Úgy értem,olvastam itt,hogy,ha nincsen katalógus olvasás,akkor meg lehet úszni,de ha mégis,akkor "maximum" annyi lesz,hogy nem ugyanúgy nem lesz meg a kredit az adott tárgyból? Vagy csináljam azt,hogy elkérem valakitől a jegyzeteit,de akkor kat.olvasásánál ugye ugyanúgy nem leszek ott.Abból mi lehet? Bocsi,de első félévem lesz fősulin ez ,és nem sok mindent tudok még... :/ egyébként ez a kettő tárgy vagyis előadás,ami ütközik úgy van,hogy "csak" 45 percet késnék az egyikről,ha a másikon végig maradnék ,de gondolom úgy nem illik bemenni,vagy jöjjek el előbb a másikról?


Nagyon köszönöm előre is ,ha valaki segít!


2014. szept. 5. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a két előadás ütközik, akkor gondolom a mintatanterv szerint nem egy félévben kellene felvenned őket, az egyiket vedd fel egy későbbi félévben. Ha mindkettő most kellene azonnal, akkor nem rakták volna őket egy időpontra. A saját szakod mintatantervét kell kiválasztanod, ha a mindent választod, akkor az intézmény összes létező tárgyát kilistázza neked, aztán abból bogarászhatod a neked kellő néhányat :)

Egyébként nincs facebook csoportja a szakodnak? Nálunk van, mindenki oda fordul segítségért.

2014. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia,

köszi szépen,most már azt hiszem,megoldódott és jó lesz.:)

Nem tudom,van-e facebook-on csoportunk,én még nem találtam meg.:/

Annyit még kérdezhetek jó tanácsként,hogy szerinted a szakmai nyelvet azt mikor érdemes felvenni? Mert a mintatantervben első félévben még nincs benne.

2014. szept. 5. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!