Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elegendő a Mozaik Kémia 11-12...

Elegendő a Mozaik Kémia 11-12 tk emelt érettségire?

Figyelt kérdés

A könyvben az van írva, hogy az emelt és közép érettségire való felszülésben nyújt segítséget, viszont sokszor hallottam, hogy mások nem csak csak ebből, hanem a többi kötetből is tanultak.

Szerintetek megfelel a könyv emelt kémia érettségire vagy a 8-9-10es könyveket is nézegessem?

És a Mozaik Érettségire készülőknek 1-2 biológiából? (ez is emelt)

Válaszaitokat előre köszönöm!:)



2014. szept. 10. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem elegek, csak egy 80% körüli középszintűre. Kémia emeltre Villányi Attila könyveit ajánlom.

A biosz nem az én asztalom, így arról nem nyilatkoznék.

2014. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kémiából szerezd be az Ötösöm lesz kémiából című munkafüzetet, és oldj meg benne minden feladatot! A megoldások kötet nem csak a megoldásokat hanem a levezetést is tartalmazza. Az elmélet ami a tankönyvben van az egész jó. csak mindent az utolsó kisbetűig tudni kell.

Bioszból a Mozaikos tankönyvek sztem egész jók. Csak abból is mindent nagyon meg kell tanulni. Bioszból még ajánlom az Esszé típusú feladatok az írásbeli és a szóbeli érettségire című könyvet Sebőkné Orosz Katalin írásában :D Nekem segített :D Sok sikert!

2014. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az ötösöm lesz kémiából meg van, 200 feladat ki is van dolgozva már. Köszönöm a segítséget!:)
2014. szept. 21. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!