Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez így van? Vagy rosszul...

Ez így van? Vagy rosszul gondolom..

Figyelt kérdés
Ha valaki mondjuk például speciális angol tagozatra jepentkezik gimnáziumba, akkor az csak annyit jelent, hogy az angol jegyét jobban nézik meg, és abból kell elmennie szóbelizni ( a gimibe) Majd később emelt órában tanulja az angolt és abból kell majd érettségiznie is. (Vagyis nem muszáj de elvárják.)

#Szóbeli felvéti #Speciális Angol tagozat
2014. szept. 13. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ez abból állt csak, hogy magasabb óraszámban tanultam az angolt, mint a többi tárgyat, de nem várt el senki semmit. Én is németből érettségiztem. Szerintem amire te gondolsz, az a kéttannyelvű. Ott, ha jól tudom, kötelező angolul érettségizni valamilyen tárgyból.
2014. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!