Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az ELTE matek szakára...

Ha az ELTE matek szakára járok, de halasztottam ezt a félévet mivel nem nyerte el a tetszésemet. Ha most feb 15-ig újra jelentkezek és esetleg fel is vesznek nem lesz semmiféle ütközés a két suli között? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint egy másik szakra jelentkezel?


A TO-n érdeklődj, hogy az állami finanszírozás párhuzamos képzésnél (2 egyetem egyszerre) hogy megy, mással szerintem nem lehet baj, többen csinálják, hogy több egyetemre járnak.


Amúgy szabad megkérdeznem, mi nem tetszett a matek szakban? Mert olyannal már találkoztam, hogy valaki mondjuk elmegy töri szakra, majd meglepődve szembesül vele, hogy jéé, itt latint meg egyéb holt nyelveket is kell tanulni, de mateknál mi volt az, ami más volt, mint amire számítottál?

2010. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát például az, hogy már a fülemen jött ki a sok matek.

Egyébként nem párhuzamos képzést szeretnék, hanem csak 1-et!

Ha felvesznek építőmérnökire, akkor csak oda szeretnék járni.

2010. jan. 20. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!