Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emelt szintű érettséginek...

Az emelt szintű érettséginek választott tárgyból van valami feltétele? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Biológia emelt szintű érettségit szeretnék tenni jövőre. Sulit váltottam, úgyhogy csak egy évig tanultam, most különbözetit fogok tenni belőle és nincs fakt. Azt tudom, hogy középszinten érettségizhetek belőle, ha meglesz a különbözeti, emelten is, vagy ott van más feltétel is, azon kívül hogy annyi év végi jegyed legyen, ahány évig adott iskolában tanítják a tárgyat?

2014. szept. 17. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mehetsz belőle emeltezni, nincs külön feltétele.
2014. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy különbözetire gondolsz, és nem osztályozóvizsgára még egy év anyagából?


A középszintnek és az emelt szintnek ugyanaz a feltétele: annyi év végi jegyed legyen, ahány évig a rád vonatkozó tanterv szerint kötelező, ez pedig az új iskolád tanterve. Hogy hogy készülsz fel fakt nélkül, az már más kérdés.

2014. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Különbözetire gondolok, az új suliba 9-10.ben volt biosz, a régiben 10-11.ben lett volna. Akkor a különbözetivel meglesz a két év és ennyi. :)

Köszi a válaszokat!

2014. szept. 18. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!