Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki tanult anatómiát, milyen...

Aki tanult anatómiát, milyen módszerrel tanult? Nekem nagyon nehezen megy sajnos :/

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi megy nehezen benne?

Az elején meg kell tanulni az alap kifejezéseket, aztán már kicsit könnyebb.

Amúgy nagyjából azt csináltam, hogy leültem, atlasz elő, aztán megtanultam:D Esetleg csináltam róla vmi kis skiccet, az erekről valami egyszerűbb ágrajzot, vagy kiírtam magamnak a dolgokat.

2014. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az megy nehezen, hogy pl. egy csonton sok minden van, mégse mindig van neve minden képződménynek, ill. vam egy csomó crista meg sulcus amiket alig lehet észrevenni + néhány új szót (pl. serrati, scaleni) nem tudom miért, de baromi nehéz megjegyeznem úgyis, ha tudom a jelentését...
2014. szept. 23. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az anat sajnos ilyen, magolós. Ismételgetni kell, meg gyakorlatokon megnézegetni, úgy jobban megmarad, mintha csak az atlaszból nézed.

Orvosi?

2014. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen :S ezzel csak az a baj, hogy a többi tantárgyból alig tanultam még, mert mindig az anatot nyúzom... Igen orvosi :)
2014. szept. 23. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

De a többi tárgyból nem is kell annyit tanulni:D

Most kezdted? Az elején nehéz belerázódni, de majd könnyebb lesz:)

2014. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen most... Szoval a többi sokkal kevesebb? Akkor megnyugodtam most :)
2014. szept. 23. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!