Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség?!?! 2 hete voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség?!?! 2 hete voltam együtt a barátommal, sajnos voltunk olyan buták, hogy csak Pharmatex hüvelytablettával és megszakításos módszerrel védekeztünk.

Figyelt kérdés
Én akkor voltam a menszeszem első napján, utána fel kellett raknom egy tampont. Attól félek, hogy ez magába szívhatta az előváladékot. A meszeszem kb 4-5 napig tartott, az utolsó napokban már elég kevés volt. 9 napra rá épp tesim volt, sokat futottunk és utána nagyon fájt a hasam. Ez lehet a mozgástól is, vagy a beágyazódás volt? Remélem csak bemesélem magamnak, nem szeretnék még gyereket. A hasam mintha meglenne puffadva, de lehet hogy meg volt előtte is, csak most olvastam éppen hogy ez is jele. Mennyi idő után mutatja ki a teszt a terhességet? 2 hét után már igen? Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 25. 21:57
1 2
 1/12 B.angel ***** válasza:

2 hét után már igen ki kell mutassa. Nem oktatlak ki, micsoda felelőtlenség, hogy így "védekeztek". Két okból sem. Az egyik: te is nagyon jól tudod. A második: Nálam is volt ilyen probléma, viszton hál' Istennek nem lett baj és azóta se vagyunk ilyen buták.

A haspuffadás és hasfájás utalhat álterhességre is. Nagyon ráparáztál... Remélem nem lesz baj! Majd írd meg, mi volt.

2011. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Két hét után. De én úgy tudom, hogy a Pharmatex + megszakítás az elég hatásos (javítsatok ki, ha tévedek). És szerintem a tampon nem számít. De hogy megnyugodj, csinálj egy tesztet. 800 ft-ot megér, hogy ne idegeskedj. :) Szerintem nem lesz semmi baj.

23/l

2011. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Oké, szóval mivel neszeszed alatt volt az aktus, így bár nem nulla, de eleve nagyon kicsi az esély a teherbeesésre.

Aztán a hüvelykúp sikeres megszakításossal kombinálva nem egy olyan rossz védekezési forma, az is kevés esélyt ad a terhességre.

A tampon ha fel is szívta az előváladékot, nincs jelentősége, elvileg ugye a kúp spermaölő, szal leölte a spermát ha volt az előváladékban.

Beágyazódás pedig az aktus után 3-4 nappal szokott ált lenne ha megtermékenyült a petesejt, szóval nem attól görcsölt a hasad.

Bolti teszt a beágyazodás (nem aktus!) után ált kb 10 nappal mutat reális eredményt, de jó ötlet megvárni a két hetet, akkor biztosabb. Ha tesztet csinálsz, reggel, amikor felkeltél, az első pisilés előtt csináld, és előző este ne igyál sokat!

Összességében: nagyon nagyon kicsi az esély, hogy terhes vagy, de ha parázol nyugtasd meg magad egy teszttel, és jobban fogod érezni magad. Lehet a hasad azért görcsölt, mert paráztál, stresszeltél.

2011. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kizárt, hogy terhes legyél, mert a Pharmatex elég megbizható magában is, megszakitással meg még inkább. A tampon ebben az esetben lényegtelen, illetve mivel a vér kifelé folyik, a tampon meg sziv, nem mehet eleve befelé semmi.

Az aktus után két héttel korai teszt már mutat eredményt. Ha ennyire ideges vagy, vegyél egyet, de szerintem nem lehetsz terhes.

2011. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az előnedvben nincs sperma. Szóval ha előtte nem élvezett el a srác, vagyis nem maradt a csőben cucc, (és időben kiveszi persze) akkor full esélytelen, még akkor is ha nem használsz tablettát.
2011. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 B.angel ***** válasza:

Így van! Hatásos, de sosem lehet tudni.

Az, hogy kevés volt a menszesz... Nem jelent semmit.

2011. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 22:05-ös: MI AZ, ami szerinted felelötlenség?!?!?!


A kérdezö Pharmatex + megszakitással védekezett, ez teljesen megfelelö módszer igy.

2011. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dede, az előnedvben van sperma, minél fiatalabb a srác, annál inkább.
2011. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na, megcsináltad a tesztet? Megnyugodtál? :) Remélem igen.
2011. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma vettem tesztet, holnap reggel csinálom! Próbálok majd hétvégén visszaírni, és nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat is!:)
2011. máj. 26. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!