Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános iskola 5. osztályába...

Általános iskola 5. osztályában ének 3-as mennyire rossz? Hogy mondanátok el a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Jól énekelek, de egyszerűen ez a felelés nem ment.Mint írtam 5.es vagyok,egy 3-as mennyire rossz? (Ez idén az első jegyünk) És szülőknek mit mondjak? Nem szeretnék hazudni, mert a szülői értekezleten kiderülne.Mi legyen?

2014. szept. 23. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne stresszeld ezen magad, a szüleid nem fognak ezért furcsán nézni, az ének egy jelentéktelen tárgy...

A többire koncentrálj!

Amúgy meg csak úgy add elő a szüleidnek, hogy nem sikerült az éneklés, de majd próbálkozol. De őket se fogja izgatni az a 3-as.

2014. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhh...hát jó.Azt sem tudták hogy lesz ma felelés,ha meg elmondtam volna nekik akkor megkérdezik a jegyet.Akkor még gyűjtök bátorságot, aztán elmondom nekik hogy nem sikerült. :)
2014. szept. 23. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Én a helyedben gyorsan szereznék egy jó jegyet, bár nem tudom mennyi időd van még a szülőig. Amúgy rossz egy hármassal indítani az évet, de mivel még ötödikes vagy, nem jelent nagy gondot.Pláne hogy énekből kaptad.
2014. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell bátorság, odamész és megmondod hogy nem értékelték eléggé a hangodat, és kicsit lehangolt. De meglátod a szüleid majd felvidítanak, mert nem dől ettől össze a világ! A 3-as egyébként jó jegy. Felsőbb években még a 2-es is az lesz, nem kell traumaként felfogni. Ha kedvel a tanár jobbat kapsz, ha meg nem akkor rosszabbat. Tanuld meg hogy nem az osztályzatok határoznak meg téged, hanem az, hogy te milyen akarsz lenni, és ez alapján érezd magad pozitívan!
2014. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kit érdekel az ének? Jesszus :D:D

Mindig utáltam. Hogy akarnak osztályozni egy hallással nem rendelkező személyt?

2014. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!