Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Büdös vagyok, mit tegyek?

Büdös vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval szerintem az orromból jön a bűz, voltam röntgenen, fül-orr gégészeten, azt mondták,hogy nincs semmi bajom, más nem érzi, csak esetleg most hogy nagyot nőttem, így a mandulámmal van valami, és annak a szagát érezhetem. A Suliban szoktam érezni,hogy szipognak, szagolnak a levegőbe, és én ettől elkezdek szorongani, alig várom,hogy kimenjek az óráról, és még ott sem beszélgetek senkivel, mert nem állnak velem szóba. Mi tévő legyek? Így egy RÉMÁLOM az iskola, szó szerint.

2014. szept. 21. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy, de nem az orrodból jön a szag, hanem az elmédből.
2014. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem vicc. 2 éve minden nap szorongok, nem tudok mit tenni ellene. 66 000 orrkenőcsöt, sprayt, cseppet kipróbáltam! Ha tényleg pszichés, akkor menjek pszichológushoz?
2014. szept. 21. 22:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyald meg a csuklódat, belül, ahol a vénád van. Pár másodperc múlva szagold meg. Ha büdös, akkor olyan büdös a szád is. Ezen tudsz segíteni rendszeres fogápolással, szájvízzel, rágógumival, mentholos cukorkával.
2014. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azta, ezt eddig nem is tudtam. Rendben, kipróbálom. Kérlek titeket figyeljétek ezt a kérdést, mert szeretni technikákat megtudni, mivel múlhatna el a büdösségem.
2014. szept. 21. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a sok orrcsepptől lehet.. el tudnád hagyni??? Próbáld meg: sós vizet cseppenteni (sima vízben kevés sót feloldasz) A sok orrcsepp kikészíti a nyálkahártyát! Ami még kellene hetente 1x2 este hanyatt fekve, úgyhogy jól hátra menjen: Coldastop -orrolaj a gyógyszertárból, (drága, de sokáig tart)ez vitaminozott olaj - védi, ápolja a tönkretett nyálkahártyát.
2014. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Egyébként az lehet büdös?
2014. szept. 21. 23:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Inkább takonyszerű szagra tudnám hasonlítani azt a szagot.
2014. szept. 21. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
parfüm, dezodor, a testszagokat biztos hogy elnyomja. Rágj valami erős mentolos rágót, mondjuk orbit-ot és szájszagod sem lesz. Suliban órán gondolom nem szabad rágózni de olyankor max kidobod vagy lenyeled. Ha dezodorozva is vagy és rágózol is biztos hogy senki nem fog érezni mást :)
2014. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. szept. 22. 20:14
 10/10 anonim válasza:

Nekem ugyan ez a bajom de en is azt hittem az orombol jon de nem..

Nekem lentrol jon es ilyen rohadas szag es nem folyamatosan jon de minden nap idokozonkent.. segitsetek . Megoldodot az ugy?

2017. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!