Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem igazság, miért válaszoltok...

Nem igazság, miért válaszoltok a házi kérdésekre? :D

Figyelt kérdés
Nem kellene mások helyett megírni a leckét, max rávezetni őket, majd a kérdező visszakérdezne, h jó-e az, ami neki kijött. Ez annyira nem fair. :D Én végigkínlódtam a feladatokat, mindig megcsináltam egymagam, segítség nélkül. :D Sokkal könnyebb most középsulisnak lenni! xD
2010. jan. 21. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az értelmesebbek nem megcsinálják a házifeladatot, csak segitenek megkeresni adatokatm vagy elmagarázzák, ami nem világos - nem mindenkinek van lehetösége szülöktöl vagy testvérektöl megkérdezni.

Az, hogy komplett megcsinálják, szerintem is hülyeség, és a legszomorúbb, hogy éppen a kérdezövel tolnak ki.

2010. jan. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Látszik, hogy önző ember lehetsz. Én szívesen megcsinálom másnak, legalább addig én is szórakozom, hiszen azokat válaszolom meg, amelyek engem is érdekelnek.
2010. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok önző. Én is sokat segítettem már matekban másoknak, de nem úgy, hogy odaírtam a megoldást, hanem rávezettem. :) Nagy különbség, ez nem önzőség. De nem én fogok sz*pni, hanem a kérdést feltevő, mert meglátja a megoldást, és körmöli le rögtön, utána már mehet is a dolgára. De az már nem baj, hogy a suliba semmit nem fog tudni. :))
2010. jan. 21. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
és te mit foglalkozol ezzel? az ő baja. nem veheti a vállára az emberi mindenki más problémáját
2010. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, eredj a dolgodra. :D
2010. jan. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!