Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet normálisan...

Miért nem lehet normálisan kiküldeni a könyveket? Nektek is elegetek van már? S mikor jön meg a pótrendelés?

Figyelt kérdés

Engem már szörnyen idegesít a KELLO névre hallgató gittegylet második éve tartó bénázása...


Eddig minden évben elbaltáztak valamit...


Tavaly az egész évfolyamom matematika munkafüzet nélkül maradt, melyet csak október közepén kaptunk kézhez, idén meg a nyelvkönyveknél volt káosz. Nálunk pl. az egész csoportnak nincs olasz könyve, s így a 10.-esek megmaradt olasz könyvsalátáiból kell tanulnunk, s egy feladatot nem tudunk normálisan megcsinálni, mert hogy nyilvánvalóan a 10.-esek tavaly már kitöltötték. Vajon mikor sikerül kiküldeni az utánrendelést, ha már 1 hónappal előre be kellett fizetni?


Nektek is elegetek van ebből a bugyuta rendszerből?



2014. szept. 25. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A KELLÓ (KÖNYVTÁRELLÁTÓ) szerintem nagyon sok plusz feladatot kapott a tankönyvrendelésekkel. A nevében is benne van, hogy könyvtárakat hivatott ellátni könyvekkel, a könyvtári könyvrendelés a fő profil. Legalábbis én így vélem.

Gyakorló könyvtáros vagyok.

2014. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!