Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociális munkásként hol...

Szociális munkásként hol tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos itt a térségben nem keresik őket, és elmenni sem tudok itthonról egyéb okok miatt, ezért más szakmákban is keresek munkákat. De ezt a végzettséget milyen szakmában kamatoztathatnám?

Mert még irodai munkára is elvárás egy ilyen irodai vmi szakképesítés... kezd ez kicsit frusztrálni :S



2014. szept. 25. 22:03
 1/3 anonim válasza:
Érdekes amit írsz, mert általában a szoc. m-at szívesen foglalkoztatják nagyobb városok önkormányzatai, civil szervezetek, alapítványok. Persze,nem tudom merre laksz, de szerintem ilyen helyeken nézz körül! Az irodai munka csak rövid távon jöhetne szóba, mert amint találnak végzettségnek megfelelőt, lecserélnek. (törvény) A helyi önkormányzatnál kezdj el érdeklődni, majd utána abban a sorrendben, amit fenntebb írtam! Ha még egy utolsó tanácsot elfogadsz, közben egy nyelvet, vagy egy szakmát is tanulj meg, jó szinten! Eladhatóbb leszel.
2014. szept. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Keleten vagyok. Tapasztalat híján nem vesznek fel :)
2014. szept. 26. 07:53
 3/3 anonim válasza:
Ez megint csak meglepő, mert pont ez a hivatás annyira helyzetspecifikus, hogy gyakorlatilag annak örülnek, ha palyakezdő érkezik. Kinevelhető a munkahelyhez, és jó pillére lesz a közösségnek. Már a népesség szociális megoszlása is teljesen különböző nálatok, és mondjuk Győrben. Ezért nem lehet szm.-től szakmai gyakorlatot kérni. Sztem operálj ezzel a következő állásinterjún. Megsúgom, Bp. egyes kerùleteiben szolg. lakást is adnak, mert tele vannak szakképzetlenekkel. Hajrá!
2014. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!