Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsőéves hallgató vagyok az...

Elsőéves hallgató vagyok az egyetemen, és úgy érzem az első három hét után, hogy nem fogom tudni teljesíteni a vizsgákat, hogyan tudnék többet tanulni?

Figyelt kérdés
Négy nap múlva ZH-m lesz matekból.
2014. szept. 27. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Elpakolsz, kiválasztod hogy melyik könyvekből fogsz tanulni, kiteszel egy üveg vizet, számítógépet, telefont elteszed a kezed ügyéből és hamarosan lefekszel aludni.


Reggel felkelsz az ébresztőre, reggelizel (kávé opcionális) majd nekiülsz a feladatoknak. Ha lankad a figyelmed, tornázz, ugrálj pár percet. Majd ülj vissza, olvass, jegyzetelj, oldj példákat.


Lehet hogy elsőre sok lesz a 8-10-12+ óra, de ha nem készülsz rendszeresen akkor a ZH-k előtti pár napot keményen ki kell használni. Persze 3-4 kávénél többet ne igyál.

2014. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a gimiben voltam így. Általánosban kitűnő voltam, a gimi első hónapjában színhármas voltam. Aztán belerázódtam, jó erős négyes volt mindig az átlagom (4 és 4,4 között ingadoztam). Az egyetem meg már simán ment, csak hozzá kellett szoknom, hogy ez még keményebb dió. Csak ügyesen, menni fog!
2014. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En az elso zh-kon sorra megbuktam, aztan megis osztondijjal zartam az elso felevet. tudom h szar de ne add fel!
2014. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg kell értened az anyagot, meg példákat megoldani hozzá

Ha nem menne sehogy sem, vegyél pár különórát

2014. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!