Melyik a jobb szakma?

Figyelt kérdés
Szakácsnak tanulok 3 éves suliba és most vagyok 10.-es. Elégge elvették tőle a kedvem a külső gykorlaton, pedig szerettem főzni, de már lassan nyűggel csinálom. Na mindegy ezt a másfél évet már mimdenképp elvégzem. Ha elvégzem a sulit arra gondoltam, hogy elmegyek egy hegesztő OKJ-s tanfolyamra. Hegesztő szakmával el tudok majd helyezkedni itthon? Ha valaki hegesztő közületek az szereti a munkályát? Könnyű kitanulni?

2014. okt. 7. 00:22
 1/2 anonim válasza:
Én most 8 dikos vagyok szerintem érdemes lenne elvégezni a hegesztőt mert az hiányszakma és könnyen elhelyezkedtsz itt magyarországon meg külföldön szakács is jó de nagyon sok ember annak megy ;) de ami teccik azal helyesz kedj el
2014. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 goaus ***** válasza:
A hegesztés is olyan, hogy majd amikor munkába állsz akkor derül ki szereted-e. Nehéz szakma, a suli után sztem több mint fele hagyja is. Én nagyon szeretem, minél magasabb szintre eljutsz annál könnyebb. Otthon nem is dolgoztam egy percet se a szakmában, kinn rendkívül megbecsült a jó hegesztő, ha beszéli a nyelvet persze. De ahogy a tanárom mondta 100ból egy lesz jó hegesztő, és amit eddig láttam, ez kb így is van.:) Szóval hajrá, meg lehet szeretni, de ezt csak te magad derítheted ki.
2014. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!