Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségi megszerzést...

Anor89 kérdése:

Az érettségi megszerzést követően lehet olyan tárgyból érettségizni amit korábban nem tanultam?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy korábban németet tanultam középiskolában, ebből a tárgyból is érettségiztem 60%-ra azonban szeretnék angolból egy közép vagy emelt szintűt letenni, hogy jobb eredményt érjek el. Lehetséges ez, ha angol idegen nyelvet közoktatásban nem tanultam soha, csak magán tanárnál?

2014. okt. 10. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen és fizetned kell.
2014. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van érettségi bizonyítványod, olyan tárgyból mész és annyiszor, amiből és ahányszor akarsz, semmilyen feltétel nincs. A vizsgadíj középszinten 15, emelten 25 ezer volt idén, ez csekély mértékben emelkedhet a minimálbérrel jövőre.

[link]

2014. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 11. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!