Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 évesen még el lehet kezdeni...

30 évesen még el lehet kezdeni karriert építeni, úgy hogy legyen is esély a sikerekre? Van aki így tett és sikerült?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert pont akkor estem végre teherbe, amikro a munkahelyemen 3 év után beindult a szekér, új főnököt kaptam,aki végre tudta értékelni a fáradhatatlanságomat,elhivatottságomat,szorgalmamat és lelkesedésemet.De aztán én eljöttem szülni.Terveim szerint 30 leszek mire visszamegyek dolgozni, mert jövőre újra szeretnék teherbe esni, és aztán visszamenni ha a kisebbik gyerek is elmúlik 3 éves.Én ekkor 30-31 leszek.

Körülöttem korábban olyanok voltak, akik fiatal koruktól kezdve kb pont 30-32 éves korukra értek karrierjük/lehetőségeik csúcsára, és ebből a pozícióból mentek el szülni. Így azért visszatérni is más...

Kinek milyen tapasztalatai vannak?Vagy ki mit lát(ott) maga körül?


2009. okt. 5. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kettőt is akarsz szülni, egyszerűen fogadd el a tényt, mint a mostani, lehetséges és élhető karriered csúcsának, hiszen évekig a gyereknevelés lesz a faladatod. Hogy mi lesz azután ebben a bizonytalan és képlékeny gazdaságban, ráérsz akkor is gondolkodni, ha újra munkába állsz.
2009. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tehetséges vagy, és van ambíciód, akkor bármilyen életkorban csinálhatsz karriert. Felesleges másokkal összehasonlítani magad, minden ember más. Szerintem csak rajtad múlik, és persze kis szerencsén is. Annyi mindent lehetőséget fog még eléd hozni a sors, még fiatal vagy. Tudom mit érzel, én hasonló szituban vagyok, 1 éves a kisfiam. Én is szoktam a jövőre gondolni, az nem is baj. De életem során voltam már nagyon-nagyon lennt is, aztán mindig jóra fordult. Jött a lehetőség, és én megláttam. Te is meg fogod majd látni, ha friss, és fiatal maradsz! Szia.
2009. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj a meló miatt a gyerek fontosabb!!

Melód még lehet ezer de gyereked nem biztos !!


A főnök meg hidd el nekem pusztán azért értékeli a régi dolgozókat ez esetben téged mert annyira a munkád számít.. Hanem azért mert ő ott az ujjonc!!!

Szerinted neki nem fontos a munkája és az hogy kijöjjön a kolegákkal, hogy megvesse a lábát?


A Ti eredményeitek után kapja ő a fizetését, ha ti hibáztok ő tartja értetek a nyakát!!


Gondolkozz egy "főnök" fejével és ne ess hasra ha kapsz egy kis elismerést, elvileg ez eddig is járt volna!!!!


A főnököknek is van főnöke és azoknak is van főnöke , de az igazi nagy főnök a vállalat közelébe se megy hanem odaküldi az egyik fullajtárját a sok közül!!

2009. okt. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen új főnökök szokták azt csinálni ha már bebiztosítva érzik magukat mert letelt a próbaidejük hogy akkor 180 fokos fordulat és kikezdenek valakit a régiek közül amig ki nem rugják sorra az összes régit hogy aztán felvehesség a helyükre a saját ismerőseiket sogorkomáikat!! Mindenki a "saját" embereivel szeret dolgozni!!!
2009. okt. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne áltasd magad a munkahelyedet illetően mert az esetek 97% ban miután visszamennek szülésről az anyukák kirugják őket a következő hónapban vmi mondvacsinált indokkal..


De nem mondok több realista dolgot,

Neked is jár a boldog babavárás!

2009. okt. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hallottatok már olyan emberről aki a főállásában eltöltött munkával meggazdagodott?

Legyél nyitott és meglátod megtalálod a saját utadat!

2009. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!