Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha járok lovagolni, heti...

Ha járok lovagolni, heti háromszor, négyszer, de nem egyesületbe, akkor is kell a het 5 tesi?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, semmi bajom a heti 5 tesiórával, csak már elég rég óta szeretnék lovagolni, és most tudnék járni magánszemélyhez, rendszeresen, csak annyi baj van, hogy az egyik napon plusz tesi miatt 8 órám van, így csak nagyon későn tudnék kimenni, de úgy meg már a tanulás rovására menne, azt pedig nem szeretném. Igazából a kérdés lényege az lenne, hogy ha tudom igazolni, hogy én, xy járok lovagolni yx-hez, akkor azt elfogadják?

Köszi a válaszokat!

Ja, és most kezdtem a gimit.



2014. okt. 12. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,mert csak egyesületektől fogadnak el papírokat.
2014. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon szépen köszönöm :)
2014. okt. 20. 20:15
 3/5 anonim válasza:

Ha igazolni tudod, hogy versenyzel és az eredményeidet is be tudod mutatni, ha kérik (nem házi versenyekre gondolok, hanem hivatalos)akkor nem muszáj. Pl. ha póni klubban versenyzel akkor ode még nem kell rajtengedély és magán személyhezis járhatsz.

De ha jól sejtem veled nem ez a helyzet. :(

2014. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, még nem, de közben megkérdeztem a tesi tanáromat is, és azt mondta, hogy ha tudom igazolni, akkor mehetek :)
2014. okt. 22. 17:00
 5/5 anonim válasza:
nekem az egyik osztálytársam egyesületben karatézik kapott papírt is, és csak heti 3 tesiórája van így az 5 helyett
2014. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!