Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki háromszor elmenni...

Nagyon ciki háromszor elmenni egy érettségire?

Figyelt kérdés
Első alkalommal ötös lett, de nem tudtam elmenni a szóbelire. Nem aggódtam, mert tudtam, hogy nem megyek azonnal egyetemre a középiskola után. Második alkalommal meg az az igazság, hogy egy szót nem tanultam. "Csak" négyes lett. Még lehet, hogy a szóbeli felhúzza, de nekem ez nem elég (nem -csak- a büszkeségemnek, hanem az egyetemhez). Nagyon gáz lenne, ha mégegyszer elmennék? :/

2012. jún. 11. 15:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Természetesen ez csak egy tantárgy.
2012. jún. 11. 15:30
 2/9 Jubilee ***** válasza:
100%
Ha neked szükséged van egy magasabb százalékra az egyetemhez, akkor menj el, ha van rá lehetőséged! Októberben tudod megcsinálni legközelebb.
2012. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Októberben már nem lesz érettségi.
2012. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jubilee ***** válasza:
Nincs már előrehozott?
2012. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom, elsőre nem egészen ilyen kérdésre számítottam, a te esetedben viszont szerintem nem ciki, hiszen nem azért mész harmadszorra, mert h*lye vagy hozzá, hanem, mert nem tartod elég jónak, amit elértél, és ezzel szerintem semmi gond sincs. A helyedben azért tanulnék szóbelire, az elég sokat dobht még rajta, hogy ne legyen szükség egy harmadik menetre ;)
2012. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem lesz októberi érettségi? Az Oktatási Hivatal honlapja szerint lesz.
2012. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésre is válaszoljak: egyáltalán nem ciki, én is most fogok harmadjára menni.
2012. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lesz októberben érettségi. Még nem 2013 van!
2012. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Téged az érdekel, hogy ki mit gondol? Ha 5x mész el az egyetem miatt, akkor 5x... nem a külsőség a lényeg, hanem hogy felvegyenek, elvégre azért érettségizel.
2012. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!