Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így van esély TDK-ázni?

Így van esély TDK-ázni?

Figyelt kérdés
Önéletrajzot kérnek meg motivációs levelet, ezeket persze meg tudom írni. De hogy ha ezeket kérik, akkor csak úgy tudok menni, hogy ha kitűnik a többi közül az én motivációs levelem. Ami még aggaszt az az, hogy ha mindezeket kérik, akkor szerintem elég jónak is kell lenni a tudomány területen, de én még sose tdk-áztam vagy kutattam.

2014. okt. 13. 23:13
 1/2 Ascended válasza:
A legfontosabb az, hogy mind a motívációs leveledet, mind az önéletrajzodat a lehető legnagyobb igényességgel készítsd el.. Bele értve a kinézetet, és a tartalmat is.. Nagyon fontos az, hogy profi érzést keltsen, ha ránéznek... Akkor ki fog tűnni..
2014. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben -ahova önéletrajz meg motivációs levél kell- oda elvárják, hogy nagyon ügyes legyél? Vagy TDK-nál ez hogy van? Számít az hogy eddig miket tanultál, tehát ha szeretnéd csinálni, de még kevés a tudásod adott területhez?
2014. okt. 15. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!