Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a mostani nappali OKJ...

Ha a mostani nappali OKJ záróvizsgáját nem teszem le, tényleg járhatok jövőre egy másik nappali OKJ képzésre ingyen?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Még mit nem.
2014. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"Ha nincsen meg a papírod az okj-ról akkor mehetsz nyugodtan máshova ingyen. Vagyis ha nem csinálod meg a vizsgáidat akkor olyan mintha abba az évbe nem történt volna semmi, tehát ingyen tanulhatsz egy másik okj-t. Tapasztalatból írom. És amúgy a vizsgát sem kell visszamondani, egyszerűen nem mész el vizsgázni, ha nem mész el akkor nem lesz vizsgád és kész, nem kell visszafizetned semmit (mivel nem fizetősre jársz). persze ha olyan a kapcsolatod a tanárokkal akkor szólhatsz, hogy ne is számítsanak rád mert más az utad és nem ezt szeretnéd csinálni. " Ez még eyg másik kérdéshez írták. Csak biztosra akarok menni
2014. okt. 14. 08:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... aki nem ment el, vagy nem sikerült, azt pótvizsgára kötelezik (annak van már díja). A következő OKJ-n hazudni kell, hogy eddig nem vettél részt, és a hazugság előbb-utóbb kiderül. De ez csak az én véleményem.
2014. okt. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fél évet jártam egy OKJ képzésre ott hagytam és belekezdtem egy újba, nem számították bele.
2014. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz
2016. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!