Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szükséges tanulnom a...

Mit szükséges tanulnom a rendőri álláshoz/tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Esetleg lehet olyan lehetőség hogy FBI vagy CIA ügynök legyek.Tudom hogy ahhoz szükséges amerikai állampolgárság és angol nyelvtudás,de ezen belül szökséges vlami.És magyar rendőri tanuláshoz mit kell tanulnom?

2014. okt. 17. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

FBI: egyetem+FBI akadémia elvégzése

CIA:Nem végzettséghez között, de abban biztos lehetsz, hogy nem átlagos embernek kell ahhoz, lenni, hogy valaki hírszerzőtiszt legyen..

Magyarország:érettségi és utána Rendészeti Szakközépiskola vagy érettségi és utána Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészeti Karán kell végezni, mint tiszt. (valamilyen szakirányon)

2014. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és mit kell legjobban tanulni?töri,angol,fizika stb.

és nőknek mennyire esélyes?

13/l

2014. okt. 17. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Történelem,nyelv amit tudnod kell.

És edzett legyél nagyon és egészséges fizikálisan és mentálisan.

2014. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Történelem is magyar a legfontosabb, esetleg matek. Nőknek is ugyanannyi esélye van, jól kell tanulni, edzettnek kell lenni.
2014. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!