Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Égő vagy jó érzés, ha kiemel...

Égő vagy jó érzés, ha kiemel a tanár?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy a többieknek rossz lesz a doga, az enyém jó, ilyenkor több tanárom azt csinálja, hogy többször mondja a nevemet, meg megdicsér.

A többiektől meg látom ezt a "dögöljön meg a szomszéd lova is" hozzáállást, ha ők nem tudták, akkor én stréer vagyok.

Azt el szokták felejteni, hogy amikor a többségnek jól sikerül, akkor nekem lesz a legrosszabb.

Nektek az jó, ha a többiek előtt dicsér a tanár, vagy ciki?


2014. okt. 20. 17:03
 1/3 anonim válasza:

*stréber

Én meg amúgy stréber fajta vagyok, és nekem teljesen mindegy, jóban vagyok az osztálytársaimmal, megszokták ők is, én is. Szóval az nem 'igazi barát', aki nem tud örülni a 'barátja' örömének.

2014. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi tudjuk ki miben jó és már meg sem lepődünk, kb le se kakkantjuk. Persze amikor kiemelnek az jó érzés.
2014. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor megláttam a kérdést pont azt akartam írni,hogy olyan esetben rossz, amit te a leírásban már írtál. Volt már velem ilyen és ugyanezt a hozzáállást láttam amit te. :(

Viszont úgy is kiemelt már tanár, hogy mennyire kár, hogy az átlagolás olyan, amilyen. Mert egy lusta gyereknek 2,6-os átlaga lett és 3-asra zárta le a tanár, engem 3,5-tel szintén 3-asra zárt le. Na ekkor hirtelen mindenki megsajnált és szeretett, pedig olyan tárgy volt ami engem egyáltalán nem érdekelt és tudtam, hogy a későbbiekben sem számít semmit :D


L/19 egyetemista

2014. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!