Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen érzés egy tanár lányána...

Milyen érzés egy tanár lányának fiának lenni? Muszáj tanulni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanulni kell, akkor is ha nem vagy egy tanár fia-borja.

Egyébként, akkor kicsit jobban oda kell figyelmed magadra ha abba a suliba jársz, ahol tanít, egyébként meg ua gyerek vagy mint akinek egy építész, vagy vízszerelő a gyereke lennél.

2009. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha pedig gyerek úgy dönt h nemtanul otthon elveri a tanár szüleje mint a lovat.:D(morbid megoldás)

Max leszídja h miért hoz rá szégyent.

Én semmifélképp nemlennék 1ik tanár gyereke se.

2009. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En tanulnek, mar csak azert is, mert bizonyitani akarnam az osztalytarsaknak, hogy az en erdemem a jo bizonyitvany, nem az apame/anyame.
2009. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nekem mindkét szülöm tanár/tanító, oda jártam, abba a suliba 6 évig ahol ők tanítanak, nem azért mentem el, mert gáz volt, hanem hatosztályosba mentem. Nekem nem volt belőle gondom, az egy kicsit gázos ha tanít, mert akkor különösen szigorú veled, de egyébként én örülök h tanárok, volt kitől örökölni a tudni vágyást....
2009. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval nekem sem volt egyáltalán gáz.
2009. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sz*r. Főleg, ha az ember szeret a háttérben maradni és elvegyülni a tömegben. Így nem nagyon megy.
2009. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
tök ugyanolyan szentem. nekem anyum tanár, annyival más hogy az ő tantárgyaiból nemszabad 4esnél rosszabbnak lennem (igaz az egyikből msot évvégén sikerült, kicsit leszidott és ennyi...) , és szerintem inkább jó dolog, mert segiteni tud a saját tantárgyaiban :D , ja meg nekem mindig megszerezte a témazáró feladatsorokat :D (igaz nem ott tanit ahova jártam általánosba)
2009. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát...legfeljebb otthon tud magyarázni neked meg a házit is elmondja ha nem sikerült bejelölnöd:D ja meg megnéézed a dokát...amit írtok :D XD
2009. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!