Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » "Rád nézek és rögtön ez...

"Rád nézek és rögtön ez jutott eszembe" erre ti hogy reagáltatok volna? Többi lent.

Figyelt kérdés
HITTAN ÓRA!!!!!Előző héten hiányoztam egész héten, így mikor a beadandókat beszélték nem voltam ott. Ma rákérdeztem, hogy milyen témákból lehet választani erre Ő fel is sorolta (10 parancsolatból 1-et vagy a 7 főbűnből is lehetett). Felolvasta a lehetséges témákat és erre megszólal, hogy Ő nekem a torkosságot adná legszívesebben, mert ahogy így rám néz az jut rólam eszébe. Annyira rosszul esett ez az odaszólás mintha azt mondta volna, hogy : hát ha rád nézek új értelmet nyer a dagadt szó. Amúgy is érzékenyebb lelkű vagyok sok ilyesfajta bántalom ért már az életben és még hogy egy tanár is így megszégyenít az egész osztály előtt így még jobban magam alatt vagyok.Lehet ilyet egy tanárnak vagy nem tudja, milyen nagy sebet ejthet egy ilyennel egy emberen? Ti mit tettetek volna a helyembe? Egész nap ezen rágom magam, nagyon rosszul érintett ez az egész dolog. :( 18L

2014. okt. 6. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szó nélkül felálltam volna és kimentem volna.

Majd kint kezdtem volna el kiabálni,szitkozódni

2014. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
A miénk naggyon kedves..és az a baj, hogy nem veszik észre.Sajnos. Én ültem volna a helyemen és hallgattam volna. De gondolj bele..ha valami rosszat mondasz, akkor egyből igazgatói vagy szaktanári. Nem tudhatja senki, hogy az ember miért túl sovány vagy épp ellenkezőleg. Ezért vetem meg az előítéletet. Ami nem öl meg, az megerősít :)
2014. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A hittan óra hülyeség. Ha meg ilyen bunkók ott az emberek, pláne. Minek jársz be? Ennyi erővel ő meg "kevély", legalábbis nem túl kedves ember, az biztos. Ne foglalkozz vele...!
2014. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
én úgy visszaszóltam volna, hogy akkor inkább meg sem csinálom, és büszkén, mosolyogva kisétáltam volna a teremből.
2014. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Véletlenül kicsúszott a száján,lehet, hogy még poénosnak is gondolta,...de akkor sem lett volna szabad ilyet mondania, ez tény és való. Menj oda hozzá a szünetben, és mondd el neki,hogy nagyon megsértett ezzel a hozzászólásával és komolyan mondd neki azt,hogy szeretnéd, ha bocsánatot kérne tőled.( Bár remélhetőleg magától is megteszi, de ha nem akkor kérd meg erre)Utána jobb lesz! Bátran!!:)))
2014. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Biztos igaza volt. És ne sírj ezen, hanem fogadd meg a tanácsát! Nem akart semmi rosszat neked ez tuti. Próbáld meg félretenni az önsajnáltatást, és fogadd be az indormációt, mert ő ismeri isten kinyilatkoztatásait és az is biztos, hogy nem véletlen mondta.. Ha ezen a válaszon felháborodsz, ami nem rossz, ez emberi tulajdonság, akkor ez az EGO miatt van...

Ezt azért mondom, hogy tudd hol keresd a problémát. Hidd el nekem , nem feltételezrm, hogx egoista vagy, viszont aki alázatos, és aki ismeri isten szavát és ÉRTI, annak lelke sima és töretlen. Próbáld meg ledobni a sok-sok hülyeséget, az előitéleteket, és ha ez nem sikerül, akkor próbálj meg tenni érte. : Szüntelenül törekedj és légy boldog :)

2018. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!