Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz...

Szerintetek nagyon rossz dolog, ha meg akarom kérni anyát, hogy igazoljon nekem egy napot, mert egyszerűen nem tudom már megtanulni azt az anyagot, amit holnapra kéne tz-re?

Figyelt kérdés
Ilyet még soha nem csináltam és nem is akarok belőle rendszert csinálni, de egyszerűen nem fog ez menni...már délután 4 óta tanulok és nem látom a végét

2014. okt. 20. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem tudod megtanulni, akkor mi lesz? Kapsz egy rosszabb jegyet és kész. Majd kijavítod. Szerintem illik vállalni a felelősséget a dolgokért..
2014. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ez az, hogy 5-ös kéne, mert eddig még csak 5-ösöm van, és nem szeretném lerontani, a tz meg duplán számít:/
2014. okt. 20. 17:36
 3/4 A kérdező kommentje:
ez tényleg olyan rossz dolog lenne egyszer egy évben?
2014. okt. 20. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 18 a lányom, én igazoltam már ilyenkor. Nyilván ha látja, hogy tanultál, megteszi. Ha viszont elszórakoztad az időt, akkor én se tenném.


Sok sikert!

2014. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!