Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz dolog, ha számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolog, ha számít az öltözködés számomra?

Figyelt kérdés

Bevallom, hogy számít.

Szerintem nagyon sok mindent elárul egy emberről, mit visel, és itt nem az árkategóriára gondolok.

Egyszerűen ha valakin látom, hogy Pull&Bear pulcsin, fura szabású farmeron és deszkáscipőn túl nem nagyon tud öltözni, semennyire nem tud érkelni.

Ez rossz?

16L



2014. okt. 11. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Végülis az öltözködés is egyfajta önkifejezés, az lenne a gáz, ha elvárnád, hogy minden cucca drága legyen.
2014. okt. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább az olyanokat szeretem, akik valamilyen szinten extravagánsak, de nem feltűnősködnek, divatoznak.
2014. okt. 12. 00:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát valami jó szabású farmer, egyszerű póló, vagy pl. szerintem sokat könnyít, ha mondjuk zenekaros, vagy kedvenc művészétől lévő minta van a pólóján, mert egyből tudunk akkor beszélgetni.
2014. okt. 12. 00:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen zavarja az esztétikai érzéked. Ez nem rossz dolog, viszont ettől gondolom tisztában vagy azzal, hogy ez önmagában nem tesz senkit jóvá, vagy rosszá. Bizonyos fokú nemtörődömségre vall, ugyanakkor, valakinek tényleg nem számít az ilyesmi. Itthon egyébként sincs 'kultúrája' az öltözködésnek, úgy értem az alapokat se tudjuk. Néz csak szét egy ünnepségen...

A stílus nem pénztárca kérdése, az emberek pedig hajlamosak azt stílusosnak gondolni, ami drága, neve van, és kinéz valahogy. Csak ép hozzájuk nem passzol. Ezt hívják stílusnak, hogy eltalálod mi illik hozzád. Ez pedig nem pénz kérdése, hanem ízlésé. Ha valaki szeret öltözködni, és ad magára, esetleg ezt te szóvá is teszed, akkor felszínesnek vagy titulálva.

Én nem nőttem fel gazdag családban, de még sokszor a nagyanyám is stílusosabb, mint némelyik fiatal...pedig elhiheted, hogy egyáltalán nem hord drága ruhákat. Gyerekkoromban néha megorroltam rá, hogy mért szólja meg, hogy ez azért nem való ide, meg amoda, de így huszonéves fejjel, rájöttem, hogy igaza van. Igaza van abban, hogy nem feltétlen mások miatt kell 'adnom magamra', hanem az érzésért, hogy 'most egyben vagyok'. És nekem is jól esik, úgy érzem ez mára már beletartozik önmagam megtisztelésébe.

Magadban azt gondolsz amit akarsz, csak mint írtam, ne nagyon hangoztasd, vagy esetleg finoman adhatsz tanácsot, de akkor is inkább a dicséret felől közelítsd meg, hogy 'de jól állna neked a...' például.

2014. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!