Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarok holnap suliba...

Nem akarok holnap suliba menni hogy magyarázzam ki?

Figyelt kérdés
Holnap első 4 órán felelés meg dolgozat és nem szeretnék bemenni mert nem tudtam teljesen felkészülni.. mit találjak ki holnap? az osztályfőnököm igazolná az egész napot , de ha csak pár óráról mennék ki kéne magyaráznom neki... de én holnap biztos hogy nem fogok bemenni mert inkább 7 igazolt óra mint 2db 1-es,úgy sincs holnap semmi amiről lemaradnék, csak a szüleimnek kéne bemagyaráznom hogy miért nem mentem suliba pls help!
2014. okt. 23. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Milyen szerencse, hogy már múlt szombaton ledolgoztad azt a fránya holnapi napot! :D
2014. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
biztos román, azért kell mennie
2014. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
öö nem értem miről beszéltek :D de kapok választ??
2014. okt. 23. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon 2014. október 23 munkaszüneti nap épp ezért ebben az évben a rá következő napot, azaz 24-e is szünnap, amit múlt hét szombatján dolgoztunk le.

Mi nem értjük hogy te miről beszélsz.

2014. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés..hisz 24-én pénteken országosan nincs iskolai tanítás.
2014. okt. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én nem magyarországi vagyok és itt van tanítás...

..

2014. okt. 24. 06:42
 7/7 A kérdező kommentje:
és azt mondtam a szüleimnek hogy nagyon fáj a hasam de nem nagyon hiszik el..
2014. okt. 24. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!