Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan magyarázzam meg nekik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam meg nekik, hogy nem akarok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, most kezdtem az egyetemet. Amióta felköltöztem Budapestre, a nagyszüleim folyamatosan azzal nyaggatnak, hogy van e barátom, miért nincs, mikor lesz... kezd idegesíteni a dolog, de nagyon. A testvéremnek és az unokatestvéreimnek is van komoly kapcsolata és nagymamám egyszerűen nem tudja elfogadni, hogy nekem miért nincs.

Ha akarnán lehetne, de nem akarom. A tanulással szeretnék foglalkozni most és szórakozni szeretnék. Elég kemény már most is az iskola és nem akarom, hogy a vizsgaidőszakomat befolyásolja egy kapcsolat. Én jól érzem így magam, de ezt ő nem tudja megérteni/elfogadni. Már arra is gondoltam, hogy beszerzek egy kamu barátot, hogy megnyugodjon végre, de ilyenekkel nem igazán szeretnék szórakozni.

Ti hogy mondanátok meg a helyemben, hogy élni szeretnétek és szórakozni, nem pedig belemászni egy komoly kapcsolatba?


2013. nov. 2. 00:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szex kapcsolat a legjobb bevállalom :P írj
2013. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Mert még nem ismerjük egymást:))

18F

2013. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A nagyszüleidnek örülni kellene hogy ilyen vagy!

Ne befolyásoljon senki ilyen téren!

2013. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat adjatok légyszives.

1. bocsi de itt nem ismerkedem :D

2013. nov. 2. 00:03
 5/24 anonim ***** válasza:
Sztem ha 100x elmondod, hogy nem akarsz kapcsolatot, és nem mondasz mást, az is elég.
2013. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
3. Miért kellene örülniük neki?
2013. nov. 2. 00:03
 7/24 anonim ***** válasza:

Fiuk ha egy lány feltesz egy ilyen kérdést ti azonnal beprobálkoztok nem gondoljátok visszataszito ez a lányokal szemben.

F

2013. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7. köszi :) De tanácsot is adhatnál :D
2013. nov. 2. 00:07
 9/24 anonim ***** válasza:

Minek kellene örülniük?

Annak hogy nem vagy ri..b.@nc és a fiuk helyet a tanulásra koncentrálsz.

2013. nov. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Személy szerint ha nekem lányom lessz remélem hogy ilyen lessz mint te ilyen téren:)
2013. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!