Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen főiskola...

Szerintetek milyen főiskola nekem az ideális?

Figyelt kérdés

Jelenleg Gazdasági Szakközépiskolába járok ügyvitel szakra. (Ügyviteli titkár) De rájöttem, hogy ezt nem tudnám egész életemben csinálni. 8 órát ülni és "pötyögni".

Igaz csak tizedikes vagyok, de keresem a tovább utat, illetve gondolkozok rajta. Amit tudok, hogy "jó" vagyok benne az a kommunikáció. És szeretek is eléggé beszélni, könnyen tudok kapcsolatot teremteni stb. Én úgy érzem ilyen téren kellene tovább mennem, de az igazat megvallva nem tudom. De az ügyvitellel sincs semmi bajom, csak ne kelljen, tényleg ne kelljen napi 8 órát ülnöm és papírról a gépbe bevinni dolgokat. Gyerekekkel is szeretek foglalkozni, de a pedagógus kilőve.Szóval szerintetek?

Tulajdonságaim: Humán tantárgyak, jó kommunikációs képesség, könnyen barátkozó szellemiség, szeretek segíteni, szeretem a gyerekeket.



2014. okt. 25. 21:57
 1/1 Dalmika válasza:
A szociális munkás szakot tudnám javasolni. Ott foglalkozhatsz gyerekekkel a gyermekvédelem vagy a gyermekjòlét keretein belül.
2014. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!