Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik oldal segít dönteni...

Melyik oldal segít dönteni abban, hogy melyik főiskola lenne számomra az ideális?

Figyelt kérdés

Kérlek nézzétek meg,itt bővebb az infó,ez is az Én kérdésem volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


2010. jan. 15. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
pedig a felvi.hu-nál nincs jobb...sztem
2010. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pályaválasztási tanácsadóban gondolkodj.

Pl.:

[link]

de biztos van több lehetőség is.


Abból kell kiindulni, hogy mit akarsz dolgozni először is.., majd csak az után jutsz el oda, hogy egyáltalán főiskolára van e szükséged, vagy másra.

2010. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! Megnéztem és itt lehet jelentkezni,de nem találtam infót arról,hogy ez hol van és mennyibe kerül? Ha egy picit bővebb infót írnál,vagy tapasztalatokat mi ez,hogyan működik megköszönném.
2010. jan. 23. 10:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos a helyet azt már meg is találtam,vidéki vagyok,de ide simán el is találok, pont ismerős vagyok a környéken. Szóval már csak a tapasztalataidra és az árra lennék kíváncsi,köszi!
2010. jan. 23. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs, csak most néztem vissza.


Tanácsadóval kapcsolatban nincs tapasztalatom, mert nem kellett.

Csak pont arra vannak kitalálva, hogy képben legyenek, ismerjék az ember-típus - szakma - iskola - munkahelyi lehetőségek négyes kapcsolatát.

..és főleg megismerhetnek konkrétan Téged.Elbeszélgetnek veled, elmesélheted, hogy mi az az "annyi minden", konkrétabban. Ráadásul minél közelebb van hozzád, annál inkább ismerhetik a közeli lehetőségeket.


A lényeg az, hogy emberek akik ismernek, ráadásul szakképzett emberek sokkal jobban tudnak segíteni,mint egy tesz.

2010. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:)) *teszT.
2010. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen:) Akkor az árról nem tudsz semmit? Az oldalon nincs feltüntetve és nemtudom mennyire ciki ha írnék nekik egy érdeklődő levelet evvel kapcsolatban?
2010. jan. 25. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Amit én küldtem, ott megtalálható a válasz is:

Szolgáltatásaink - (menüpont)


INGYENES PÁLYAVÁLASZTÁSI TANÁCSADÁS:

Információt közvetítő ISKOLAVÁLASZTÁSI TANÁCSADÁS

Pszichológiai és információs KOMPLEX TANÁCSADÁS


Amit te találtál azt nem tudom.

De az egészen biztos, hogy soha nem ciki semminek sem előre megkérdezni az árát!

Természetes, nyugodtan kérdezd csak meg.


Üdv!

2010. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!